Popis projektu

Projektový záměr Residence SAPHIRA je ve své realizační fázi. Jedná se o výstavbu menšího polyfunkčního objektu v městském centru s velmi dobrou obslužností a dosažitelností veškeré občanské vybavenosti a městské infrastruktury. Objekt bude čtyřpodlažní, s posledním ustupujícim podlažím. Dvěma velkoplošným podstřešním bytům budou přiřazené nástřešní pobytové terasy a ve zmíněných bytech bude provedená také příprava k eventualní instalaci krbu. Ostatní byty na jižní fasádě domu budou mít ke své individuální dispozici nadstandardně veliké balkony orientované do klidového vnitrobloku.

V domě budou vybudované dvě obchodní jednotky přístupné z uliční úrovně a devět bytových jednotek přístupných ze dvou úrovní: hlavním domovním vstupem z ul. 17. Listopadu v přízemí domu a podružným vstupem v 1. patře ze dvorce, kde bude chráněné parkování osobních vozidel.

Vertikální komunikaci bude vedle středového schodiště zajišťovat rovněž výtah. Vnitřní komunikační jádro bude prosvětlené přirozeným osvětlením - střešním světlikem. V objektu bude centrální plynový zdroj tepla a přípravy teplé užitkové vody. K bytové jednotce v přízemí bude přináležet rovněž předzahrádka. Všechny bytové jednotky jsou navržené velkoryse tak, aby kromě jiného skýtaly dostatečnou kapacitu pro zřízení úložných prostor, k umístění volně stojícího i vestavěného nábytku. K uskladnění sezónních či jiných osobních věcí budou navic sloužit také každému bytu individuálně přiřazené prostorově komfortní komory.

Velkoformátová bytová hliníková okna budou zasklená izolačním trojsklem. Byty bude možné v případě zájmu budoucího vlastníka dovybavit systémem inteligentního řízení domácnosti. Topení bude ve všech bytových jednotkách provedené podlahové. Použité materiály k provedení stavby budou vyššího kvalitativního standardu.

Jsme přesvědčeni, že bydlení v Residenci SAPHIRA bude pohodlné, praktické i nadstandardně komfortní a že umožní naplnění i velmi vysokých očekávání svými materialovými, provozně technickymi i užitnými charakteristikami.
Všechna vyobrazení na tomto webu nejsou závazná a jsou pouze informativní.
Bydlení v místě, kde se žije nejlépe
Moderní bydlení v sousedství městského centra
Bydlení v klidném prostředí a na dosah hlavního města
Devět velkoryse řešených bytů v městském centru
Dvě komerční jednotky v parteru objektu